27 Mart 2017

PVC KAPLAMA

PVC Zemin Kaplamaları: Alanları hem şık gösterecek hem de hijyeninden taviz vermeyecek yer döşemelerine sahip olması gereken kurumlar, PVC zemin kaplama sistemlerinden yardım almakta ve mekânlarını sağlıklı ve mimari bir güzelliğe kavuşturmaktadırlar. Konut tipi ve sağlık ile endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilen ve çeşitlenen bu sistemler, 0,15mm den 2mm ye kadar kalınlıklarda üretiliyor olup, ısıya ve suya karşı dayanıklılık gösterme özellikleri bulunmaktadır.

Daha çok hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumlarında, okul, spor salonları ve özel kuruluşların yer döşemelerinde tercih edilen bu kaplamalar, kolay temizlene bilme ve leke tutmayan özellikleri sayesinde de temiz ve anti bakteriyel ortamların oluşturulmasına ve korunmasına katkı sağlamaktadır.

Alanlarda bu çözümler kullanılmak istendiğinde; alttan ısıtmaya ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı, rengi çabuk solmayan ve kolay yanmaya karşı dayanıklı olan çeşitleri tercih edilmeli ve koruyucu tabalı ve çok kaygan olmayan özelliklere sahip olması göz önünde bulundurulmalıdır.

Temizliğinde olduğu gibi uygulanması da çok basit ve kolay olan bu çözümler, alana bir halı misali yayılmakta, bölümün şekillerine ve çıkıntılarına uygun özenli bir şekilde kesildikten sonra, zemin üzerine sürülen ince tabakalı tutkallar sayesinde yapıştırılmaktadır. Kenarlarda kalan çıkıntı parçaların kesilip düzeltilmesiyle ve geçiş profilleri ile süpürgeliklerinde montelenmesiyle faaliyeti sonlanan ve varsa tümsek ile çıkıntılı alanları düzeltilmesiyle de işlemi tamamlanan uygulamalar aynı zamanda ısı ve su yalıtım özellikleri gösterdiği içinde ekonomik ve tasarruflu bire yapıya sahiptir.

Çok çeşitli renk tonları ile her alana ve mekâna kolayca uyum sağlayan bu kaplamalar, aynı zamanda bu özellikleri ile de eşyalarla bir bütünlük oluşturarak, mekânların havasını ve görünümüne zarafet katmaktadır. Yıllardır zemin kaplama sektörünün içerisinde yer alan ve her türlü yeniliğe açık yapısı ile her geçen gün hizmetlerine yenilikler katan firmamız, PVC zemin kaplama çalışmalarında da büyük başarı elde etmiş ve memnuniyet kazanmıştır Donanımlı ve disiplinli hizmet yapısı ile her zaman başarılara imza atan ve kaliteli referanslar kazanan şirketimiz, daima seçkin ve alanının markası olma hedefi ile çalışmakta ve hizmetlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.